Alışveriş yapmadan önce dikkat etmeniz gereken noktalar

 

·                    ParamiGeriVer.com vasıtasıyla alışveriş yapmadan önce internet tarayıcınızın Çerezlerinin açık olduğunda emin olunuz. Alışveriş yapacağınız siteye daha önce başka bir link kullanarak gittiyseniz ön belleğinizi temizleyin; pop-up ve reklam engelleyici programlarınız varsa durdurun. (Çerez ayarları tüm internet tarayıcılarda genellikle açık olur, kişisel olarak bu ayarlarda bir değişiklik yapmadıysanız herhangi bir sorun çıkmayacaktır)

·                    ParamiGeriVer.com’ a üye giriş panelinden e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yapın ve alışveriş yapacağınız siteye ParamiGeriVer.com’ da bulunan link vasıtasıyla girin.

·                    ParamiGeriVer.com’ a üye girişi yaptığınız andan itibaren ve alışverişinizi tamamlayıncaya kadar tarayıcınızın adres çubuğuna başka hiç bir şey yazmayın.

·                    Alışverişinizi tamamlamadan önce, eğer mutlaka bir başka siteyi ziyaret etmek istiyorsanız, -buna mecbursanız- başka bir tarayıcı açın. Alışveriş yapacağınız web sitesinin sayfasına başka bir tarayıcıdan dahi olsa gitmeyin ve ParamiGeriVer.com’ da açmış olduğunuz oturumu alışverişiniz bitmeden sonlandırmayın.

·                    İnternette yer alan diğer web siteleri de kupon kodları veya promosyon linkleri veriyor olabilir. Alışverişinizi yapmadan önce takip edeceğiniz başka linkler(ParamiGeriVer.com’ un sağladığı linkler dışındaki linkler) ile alışveriş sitelerine göndereceğiniz bilgilerin karışıklık yaratma ve yaptığınız alışverişin komisyonunun 3. Sahıslara veya tıkladığınız herhangi bir linkin sahibine gitme olasılığı olduğundan, ParamiGeriVer.com tarafından sağlanan linkler ve kupon kodları dışındakileri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

·                    Alışverişinizi tek bir oturumda tamamlayın.

·                    Alışverişinizi tamamladıktan sonra alışveriş yaptığınız web sitesinin size gönderdiği tüm bilgilendirme ve onay e-postalarını saklayın ve para iadenizi tümüyle alana kadar onları silmeyin. Herhangi bir karışıklık durumunda ParamıGeriVer sizden bu bilgileri isteyebilir.