Hakkımızda


Paramıgeriver.com bir İnferno İnternet Teknolojileri Girişimidir. 

ParamiGeriVer.com kullanıcılarına internet üzerinden yapacakları alışverişlerde hem yayınladığı kupon kodları yoluyla ekstra indirim sağlamak hem de para iadesi yaparak üyeleri açısından alışverişi daha ucuz hale getirmek amacıyla yola çıkmış bir internet sitesidir. 

ParamiGeriVer.com  Türkiye’nin önde gelen popüler online alışveriş sitelerini bünyesinde barındıran, sosyal medya ile bütünleşmiş, üyelerine paralarının bir kısmını geri verirken, referans sistemi ile arkadaşlarının yaptıkları alışverişlerden de para kazanmalarını sağlayan bir internet sitesidir.

 ParamiGeriVer.com Kullanıcıları

-           Sadece ParamiGeriVer’ in anlaşmalı olduğu online alışveriş sitelerinin paramigeriver.com’ a özel kupon kodlarıyla ekstra indirim kazanırlar.

-           Kazandıkları para iadelerini nakit olarak alır.

-           Kazandıkları para iadelerini herhangi bir kullanım şartı olmadan alır.

-           24 saat müşteri hizmetinden faydalanabilirler.

-           Online alışverişi para iadesi alarak daha da avantajlı yaparlar.

ParamıGeriVer.com üyesi olmak ve yapacağınız online alışverişlerinizde harcadığınız Paraları Geri Almak zahmetsiz ve tamamen ücretsizdir. Paralarınızı Geri Almaya başlamak için ParamıGeriVer.com buraya tıklamanız ve karşınıza çıkacak ekrandaki üyelik formunu doldurmanız ve Üye Ol düğmesine basmanız yeterli. 

Hepsi bu, bundan böyle ParamıGeriVer.com üyesi olarak alışverişlerinizde sadece ParamıGeriVer.com' a özel kupon kodlarıyla ekstra indirim kazanabilir ve harcadığınız Paraları Geri Alabilirsiniz.