Kullanıcı Paneli


Üyelik Bilgilerim

Üyelik Bilgilerim bölümünde, ParamıGeriVer’ e kayıt olurken verdiğiniz kişisel bilgilerin yanı sıra size daha iyi bir hizmet verebilmemiz için gereken detaylı kişisel bilgilerinizi girebilir veya değiştirebilirsiniz. ParamiGeriVer.com’ un size özel kampanyalar ve fırsatlar ile ilgili size göndereceği e-postaları alıp almama ayarlarını yapabilirsiniz.

 Favorilerim

ParamiGeriVer.com üzerinde beğendiğiniz herhangi bir avantajı daha sonra kolay ulaşmak amacıyla Favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerim bölümünde favorilerinize eklediğimiz tüm avantajları ve firmaları görebilirsiniz. Firma isimlerinin üzerine tıklayarak firmalarla ilgili tüm avantajlara ulaşabilirsiniz.

İşlemlerim

İşlemlerim bölümünde ParamiGeriVer.com vasıtasıyla yaptığınız tüm işlemleri ve alışverişleri bir arada görebilirsiniz. İşlemlerim bölümü sayesinde her işleminizin o anki Durumunu öğrenebilir veya yaptığınız işlemleri Durumuna göre süzebilirsiniz, herhangi iki Tarih Aralına göre veya Mağaza ismine göre sıralayabilirsiniz.

Hesap Özeti

Hesap Özeti bölümünde, tüm işlemlerinizin durumunu bir arada izlersiniz.

Toplam Ödenen Para İadeleriniz: Bulunduğunuz tarihe kadar yaptığınız tüm işlemlerden kazandığınız tüm para iadelerinin ParamıGeriVer’ e ulaşan ve sizin belirttiğiniz banka hesabına yatırılmış toplam mikarı belirtir.

Onay Bekleyen Para İadeleriniz: Para iadeleriniz "Onay Bekleyen" durumunda ise ParamiGeriVer.com yaptığınız alışveriş hakkında bir kayıt almış ve alışverişin teyit edilmesini beklemektedir. Alışverişinizin ParamıGeriVer tarafından tek taraflı olarak takip etmekte olduğunu ve Satıcı Firmadan konuyla ilgili onay beklendiğini belirtir. Henüz satıcı firma ile yaptığınız işlem ile ilgili olarak mutabakat sağlanmamış olduğundan, para iadesi alacağınız veya alamayacağınız konusunda hiç bir garanti bulunmamaktadır.

Onay Alınan Para İadeleriniz: Para iadeleriniz “Onay Alınan” durumunda ise ParamiGeriVer.com ile Satıcı Firma arasında yaptığınız işlemle ilgili mutabakat sağlanmış demektir. Bu durumda kazandığınız para iadesi onaylanmış ve ödemesi yapılacak demektir.

Onay Alınamayan Para İadeleriniz: Para iadeleriniz “Onay Alınamayan” durumunda ise yaptığınız işlemle ilgili olarak Satıcı Firma ile ParamiGeriVer.com arasında bir mutabakat sağlanamamış ve Satıcı Firma Alışveriş dolayısıyla gerçekleşen komisyonu ParamiGeriVer.com’ a ödememiş demektir. Bu durumda yaptığınız işlem dolayısıyla herhangi bir ödeme gerçekleşmez.

Bu durumun internet bağlantısından, bilgisayar ayarlarından, satıcı şartlarından veya iletişim eksikliğinden kaynaklanan pek çok değişik nedenleri olabilir; 

·                    Satış iptal olduysa ve/veya ürün iade edildiyse ve/veya siparişte değişiklik yapıldıysa,

·                    Ödeme online olarak tamamlanmadıysa,

·                    Sizin para iadeniz başka bir web sitesine ödendiyse

·                    Eğer para iadesi için gereken şartları ParamiGeriVer.com ve/veya firmanın belirttiği şekilde ve tam olarak yerine getirilmemişse,

·                    ParamiGeriVer.com’ un sağlamış olduğu linkler tıklanmamış ve/veya vermiş olduğu kupon kodu, hediye kodu kullanılmamışsa,

·                    Firma iflas ettiyse ve/veya kapandıysa...

Yukarıda sözü geçen sorunları yaşamamanız için Alışveriş yapmadan önce dikkat etmem gereken noktalar neler? Başlığını okumanızı tavsiye ederiz.

ParamıGeriVer Bakiyeniz: Para İadeleriniz "ParamıGeriVer Bakiyeniz" kısmında görünüyorsa Para İadeleriniz Satıcı Firma/Mağaza tarafından onaylanmış ve ödemesi ParamıGeriVer'e yapılmış demektir. Bu noktadan sonra istediğiniz zaman "Hesabım" sayfası "ParamıGeriVer" sekmesinden banka hesabınıza gönderilmesini isteyebilirsiniz. 

Banka Bilgileri

Banka Bilgileri Bölümünde, kazandığınız Para iadelerini size ödeyebilmemiz için gerekli banka hesap bilgilerini girebilir ve değiştirebilirsiniz. Banka Hesap bilgilerinin Üyelik bilgileri ile örtüşmesi gerekmektedir yani sizin olmayan bir hesaba kazandığınız para iadelerini gönderemezsiniz. ParamıGeriVer prensip olarak sadece size sadece sizin yaptığınız işlemlerden dolayı kazandığınız para iadelerini öder dolayısıyla sizin kazandığınız para iadelerini 3. Şahıslara ödememiz söz konusu değildir.