Paranızı Nasıl Geri Alırsınız


ParamıGeriVer Tam Olarak Nasıl Paranızı Geri Verir?

ParamıGeriVer.com üyeleri, popüler alışveriş siteleri üzerinden yapacakları alışverişler için Para İadesi ve İndirim sağlayan Kupon Kodları kazanırlar. Kullanıcılar, ParamıGeriVer.com’ a ücretsiz kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra ParamıGeriVer.com'un anlaşmalı olduğu populer online alışveriş sitelerine (Markafoni, Zizigo, VipDükkan...) Paramigeriver.com üzerinden tıklayarak alışveriş yaptıkları takdirde ParamıGeriVer bu firmalardan üyenin yaptığı alışveriş tutarına bağlı olarak komisyon alır. ParamıGeriVer firmalardan aldığı komisyonları, size yani üyelerine iade eder, böylece yapacağınız alışverişler için ekstra indirim kazanmış olursunuz. Komisyon ödemeleri genellikle KDV ve Kargo masrafları hariç tutar üzerinden yapılır. 

ParamiGeriVer.com’ u internet üzerindeki kumbaranız olarak düşünebilirsiniz. Siz alışveriş yaptıkça para iadesi kazanır ve bu para iadelerini ParamiGeriVer.com hesabınızda biriktirirsiniz, biriktirdiğiniz para iadeleri belirli bir miktara ulaştığında istediğiniz zaman banka hesabınıza yatırılmasını talep edebilirsiniz.

ParamiGeriVer.com' un çalışma prensibini aşağıdaki grafikte özet şeklinde görebilirsiniz.
Çalışma sürecini biraz daha detaylı anlatmak gerekirse;

1. ParamıGeriVer.com’ a ücretsiz üye olun.

2. ParamıGeriVer.com üzerinde listelenmiş, gerek yurtdışı gerekse yurtiçinde satış yapan yüzlerce e-ticaret sitesi arasından istediğiniz herhangi birini seçin. Alışveriş yapmak istediğiniz mağazayı aramak için kategori bazlı arama yapabileceğiniz gibi sitemizde bulunan arama motorunu da kullanabilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın sayfasında sayfanın orta kısmında o mağazanın sağladığı avantajları (kupon kodu, para iadesi…) görebilirsiniz. Sayfanın sağ tarafında ise Mağaza veya Firma ilgili detayları ve alışveriş yapmadan önce dikkat etmeniz gereken noktaları görebilirsiniz

3. İstediğiniz avantajı seçtikten sonra alt tarafta bulunan “Siteye Git” düğmesine tıklayarak alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın veya firmanın sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu noktadan sonra alışverişinizi her zamanki gibi tamamlayabilirsiniz.

4. Siz alışverişinizi yaptıktan hemen sonra ParamiGeriVer’e yaptığınız alışverişin miktarının bilgisi ulaşır. ParamıGeriVer.com size yaptığınız alışverişle ve paranızın ne kadarını geri alacağınıza dair bir bilgilendirme e-postası gönderir.

Bu bilgiler aynı zamanda ParamıGeriVer “Hesabım” sayfasında “İşlemlerim” bölümünde ve “Hesap Özetiniz” bölümünde “Onay Bekleyen Para iadeleriniz” olarak görünür.

Yapılan alışveriş satıcı tarafından onayladıktan sonra iadeniz “Hesap Özetiniz” altındaOnay Alınan Para İadeleriniz” bölümünde  görünür. Satıcıdan aldığımız komisyon ParamıGeriVer’ e ödendikten sonra Para iadeleriniz “ParamıGeriVer Bakiyeniz” kısmında görünür. Bu noktadan sonra “Hesabım” sayfasında “ParamıGeriVer” bölümünden tek bir talimatla Para iadelerinizin banka hesabınıza gönderilmesini isteyebilirsiniz

Onay süreci ile ilgili detaylı bilgi için; ParamıGeriVer Nasıl Çalışır


Herhangi bir masraf ödeyecek miyim?

ParamıGeriVer, size sağladığı linkler, Kupon Kodları ve Para İadeleri için herhangi bir masraf talep etmez. Vergi usulleri gereği size ödeyeceğimiz Para İadelerinden %10 Stopaj kesintisi yapılarak hesabınıza havale işlemi gerçekleştirilir. Dolayısı ile bu işlem sırasında vereceğiniz TC kimlik no ile ParamıGeriVer sizin adınıza, kazancınızın vergisini gerekli devlet kurumuna yatırır. ParamıGeriVer bu noktada herhangi bir yanlış anlaşılmaya yol açmamak için sizin adınıza ödediği bu verginin miktarını belirten makbuzun dijital bir kopyasını dilerseniz kayıt sırasında verdiğiniz e-posta adresine gönderir. Bunun dışında yapacağınız ilk 3 havale işleminin her biri için 5 TL havale masrafı kesilir. 3. havale talebinden sonra aynı yıl boyunca yapılacak tüm havale işlemleri ücretsiz yapılır.