Neden ParamıGeriVer.com Kullanmalıyım


ParamıGeriVer.com, internet üzerinden satış yapan firmaları ve tüketicileri buluşturan bir platformdur. Satış yapan firmalar için daha fazla insana ulaşma olanakları sağlarken, tüketiciler için zaten avantajlı olan online alışverişi para iadesi yaparak daha da avantajlı hale getirir.

Üyeler, ücretsiz kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra, ParamiGeriVer.com sitesinde listelenen mağazaların linklerini tıklayarak alışveriş yaptıkları takdirde ParamiGeriVer.com bu firmalardan üyenin yaptığı alışveriş tutarına bağlı olarak bir miktar komisyon almaya hak kazanır. ParamiGeriVer.com firmalardan aldığı komisyonları, alışverişi yapan yani komisyonun ödenmesinin sebebi olan üyelerine geri iade eder.

ParamiGeriVer.com’ u internet üzerindeki kumbaranız olarak düşünebilirsiniz. Siz alışveriş yaptıkça para iadesi kazanır ve bu para iadelerini ParamiGeriVer.com hesabınızda biriktirirsiniz, biriktirdiğiniz para iadeleri belirli bir miktara ulaştığında istediğiniz zaman banka hesabınıza yatırılmasını talep edebilirsiniz.

ParamıGeriVer.com ‘ a Üye olmak bedavadır.

ParamıGeriVer.com, “bonus”, “puan” değil sadece “nakit para” verir.

ParamıGeriVer.com ’da çekiliş ve kura yoktur. Üye olan herkes ParamiGeriVer.com’ un sağladığı link üzerinden alışverişini yapınca para iadesi alabilir.

ParamıGeriVer.com kişisel bilgilerinize saygılıdır. Bilgi güveliğinizi SSL sertifikası vasıtasıyla sağlarken, hiç bir zaman kayıtlı e-posta adreslerine spam veya istenmeyen posta göndermemektedir.

ParamıGeriVer.com sizden hiçbir zaman kredi kartı bilgilerinizi istemez.

ParamıGeriVer.com sizden hiç bir zaman para istemez.

ParamıGeriVer.com size hiçbir şey satmaz.