ParamıGeriVer Nasıl Çalışır

 

ParamıGeriVer Tam Olarak Nasıl Paranızı Geri Verir?

ParamıGeriVer.com, Türkiye’ de ve Yurt Dışında faaliyet gösteren popüler alışveriş sitelerinden üyelerinin yapacakları alışverişler için Para İadesi ve İndirim sağlayan Kupon Kodları sunar. Kullanıcılar, ParamiGeriVer.com’a ücretsiz kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra anlaşmalı popüler online alışveriş sitelerinin Paramigeriver.com üzerinde yayınlanan linklerini tıklayarak alışveriş yaptıkları takdirde ParamıGeriVer bu firmalardan üyenin yaptığı alışveriş tutarına bağlı olarak bir miktar komisyon almaya hak kazanır. ParamıGeriVer firmalardan aldığı komisyonları, alışverişi yapan yani komisyonun ödenmesinin asıl sebebi olan üyelerine iade eder, böylece yapacağınız alışverişler için ekstra indirim kazanmış olursunuz. Komisyon ödemeleri genellikle KDV ve Kargo masrafları hariç tutar üzerinden yapılır. 

Siz alışverişinizi yaptıktan hemen sonra ParamıGeriVer.com size yaptığınız alışverişle ve paranızın ne kadarını geri alacağınıza dair bir bilgilendirme e-postası gönderir. Yaptığınız alışveriş ve size gönderdiğimiz bilgiler arasında herhangi bir tutarsızlık olursa hemen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

ParamıGeriVer.com üzerinde sağlanan linkleri tıklayarak alışverişinizi yaptıktan hemen sonra ParamiGeriVer’e yaptığınız alışverişin miktarının bilgisi ulaşır. ParamıGeriVer yapılan alışveriş ve kazandığınız para iadesi miktarı hakkında size bir bilgilendirme e-postası gönderir. Bu bilgiler aynı zamanda ParamıGeriVer Hesabınızda “İşlemlerim” bölümünde ve “Hesap Özetiniz” altında “Onay Bekleyen Para İadeleriniz” bölümünde görünür.

Yapılan alışveriş satıcı tarafından onayladıktan sonra iadeniz “Hesap Özetiniz” altında “Onay Alınan Para İadeleriniz” bölümünde görünür. Satıcıdan aldığımız komisyon ParamıGeriVer’e ödendikten sonra Para iadeleriniz “ParamıGeriVer Bakiyeniz” kısmında görünür. Bu noktadan sonra tek bir talimatla Para iadelerinizin banka hesabınıza gönderilmesini isteyebilirsiniz.

 

Para iadelerinin neden onaylanması gerekiyor?

ParamiGeriVer.com vasıtası ile bir alışveriş yaptığınızda, satıcı firma ParamıGeriVer’e bu satışı onayladığını ve bu alışveriş karşılığında vadettiği komisyonu ödeyeceğini bildirir.

Bazı ürünlerde ve/veya sektörlerde, herhangi bir ürün için iade veya değişiklik veya işlem iptal sürelerinin daha uzun olduğu göz önüne alınmalıdır. Örnek vermek gerekirse; bir online alışveriş sitesinden bir ayakkabı aldınız ve bu ürün için 30 gün içerisinde değişiklik yapma veya satış iptali hakkınız var. Bu durumda o satıcı firmanın söz konusu alışveriş için belirsizlik döneminin 30 gün süreceğini söyleyebiliriz. Yani satıcı firmanın alışverişin tamamen gerçekleştiğine emin olmadan onay vermesi mümkün değildir. Bu nedenle onay süreleri, satıcı firmaya, sektöre ve/veya ürüne  göre değişiklikler gösterebilmektedir.

Sonuç olarak satıcı firma alışverişin gerçekleştiğini varsaydığı anda para iadesini onaylar ve para iadesini ödeyeceğini bildirir.

 

Alışverişimi ParamiGeriVer.com vasıtasıyla nasıl yaparım? 

ParamiGeriVer.com’un anlaşmalı olduğu mağazalardan birinin tanıtım sayfasına girin ve inceleyin.

Anlaşmalı olduğumuz mağazaları ParamiGeriVer.com üzerinde Avantajlar bölümünde göreceğiniz gibi sayfamızda ki arama motorunu kullanarak ta bulabilirsiniz.

ParamıGeriVer.com’da bu mağazaya ve mağazanın/firmanın vermekte olduğu avantajlara (kupon kodu ve/veya para iadesi) ait şartları ve ipuçlarını dikkatle okumuş olduğunuzdan emin olun.

Alışverişinizi yapmak için o sayfadaki "Siteye Git" düğmesine tıklayın.

Bu aşamada ParamiGeriVer.com'u terkediyor ve alışveriş yapacağınız mağazaya ait siteye giriyorsunuz.(Gireceğiniz internet sitesi internet tarayıcınızın ayarlarına göre yeni bir pencerede veya sekmede açılabilir)

Mağazanın sitesinde alışverişinizi tamamlayın.

Hepsi bu kadar, şimdi size düşen sadece alışverişlerinizi daha da ucuza yapmanın keyfini çıkarmak.